Portal SEI   >>   Bacalaureat 2006   >>   Rapoarte   >>  
  >>   Lista rapoartelor pentru JUDETUL BIHOR   >>   Lista unităţilor
Data ultimei actualizări: 18.07.2006 20:16 
COLEGIUL TEHNIC "C.BRANCUSI" ORADEA
ORADEA, JUDETUL BIHOR
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2006
Sortare alfabetică

Nr. crt. Nume, iniţiala tatălui, prenume Promotie anterioară Forma învăţământ Specializare Limba si literatura română Limba si literatura maternă Limba modernă studiată - oral Nota Disciplina obligatorie a profilului - scris Disciplina la alegere din aria curiculară - scris/proba practică Disciplina la alegere din celelalte arii curiculare - scris/proba practică Media Rezultatul final
Oral Scris Contestaţie Nota finală Oral Scris Contestaţie Nota finală Nota Contestaţie Nota finală Nota Contestaţie Nota finală Nota Contestaţie Nota finală
 1  ALBUI M.
MARIN
 NU  Zi  Arhitectura, arte ambientale si design  6  5.1    5.1    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  7.5  Geografia Romaniei (XII) proba D  Studiul formelor si desenul I  Educatie Fizica
Fotbal
 7.71  Reuşit
         7.7    7.7  10    10  10    10
 2  ALBUI M.
SERGIU
 NU  Zi  Mecanica  8  5.95    5.95    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  8.5  Matematica 1-2  Organe de masini si mecanisme  Educatie Fizica
Volei
 7.57  Reuşit
         7    7  6    6  10    10
 3  ARDELEAN V.
IONUT FLORIN
 NU  Zi  Lucrari publice-constructii  6.5  5.85    5.85    Limba franceza - clase cu 1-2 ore/saptamana  7.5  Matematica 1-2  Desen de constructii si instalatii  Educatie Fizica
Fotbal
 7.68  Reuşit
         7.55    7.55  9.5    9.5  9.2    9.2
 4  AVRAM C.
ANDREI VICTOR
 NU  Zi  Lucrari publice-constructii  7  6.7    6.7    Limba franceza - clase cu 1-2 ore/saptamana  7  Matematica 1-2  Desen de constructii si instalatii  Educatie Fizica
Fotbal
 7.83  Reuşit
         8.55    8.55  8.55    8.55  9.2    9.2
 5  BACIU I.
BOGDAN
 NU  Zi  Arhitectura, arte ambientale si design  8.5  5.5    5.5    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  10  Geografia Romaniei (XII) proba D  Studiul formelor si desenul I  Educatie Fizica
Fotbal
 8.7  Reuşit
         8.4    8.4  10    10  9.8    9.8
 6  BALINT C.
ADRIAN MIHAI
 NU  Zi  Arhitectura, arte ambientale si design  7.5  6    6    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  9  Geografia Romaniei (XII) proba D  Studiul formelor si desenul I  Educatie Fizica
Fotbal
 8.18  Reuşit
         7.3    7.3  9.5    9.5  9.8    9.8
 7  BARA I.
IOANA BIANCA
 NU  Zi  Lucrari publice-constructii  8.5  7.25    7.25    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  9.5  Matematica 1-2  Desen de constructii si instalatii  Geografia Romaniei (XII) proba F  8.38  Reuşit
         7.5    7.5  9.5    9.5  8.05    8.05
 8  BARLA S.
NORBERT
 NU  Zi  Electronica si automatizari  9.5  7.2    7.2    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  10  Matematica 1-2  Masurari electrice si electronice  Educatie Fizica
Baschet
 8.7  Reuşit
         7.3    7.3  8.6    8.6  9.6    9.6
 9  BARNA L.
LASZLO ATTILA
 NU  Zi  Mecanica  7  5.7    5.7    Limba engleza - clase cu 1-2 ore/saptamana  7.5  Matematica 1-2  Organe de masini si mecanisme  Educatie Fizica
Fotbal
 7  Reuşit
         6.5    6.5  5.9    5.9  9.4    9.4
 10  BARTAN S.
FANEL COSTEL
 DA  Seral  Matematica-Informatica  6  2.5    2.5    Limba franceza - clase cu 1-2 ore/saptamana  8  Matematica 1-1  Anatomie si fiziologie umana si genetica (XI,XII) proba E  Geografia Romaniei (XII) proba F    Respins
         3.55    3.55  5.55    5.55  8    8