Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL BRASOV
Data ultimei actualizări: 13.07.2017 14:00

JUDEŢUL BRASOV
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare alfabetică

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui,
prenume
Poziţia
în
ierarhie
pe judeţ
Poziţia
în
ierarhie
pe ţară
Unitatea de
învăţământ
Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 ABABEI D.
MAGDA-ELI-IULIANA
923 35881 Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov NU Zi Științe Sociale Utilizator experimentat 8.75 8.75 Limba spaniolă A1-B1-B1-B1-B1 Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator experimentat 8.51 Reusit
8.5 8.5 8.3 8.3
2 ACATRINEI G
GEORGIANA MARIA
2549 100439 Colegiul Tehnic 'Maria Baiulescu' Brașov NU Zi Coafor stilist Utilizator nivel mediu 4 4.85 4.85 Limba engleză A1---A1-A1 Matematică TEHN Geografie Utilizator avansat Respins
8.1 8.1 8.1 8.1
3 ACATRINEI G
IONEL
2263 89079 Colegiul Național Economic 'Andrei Bârseanu' Brașov NU Zi Tehnician în achiziții și contractări Utilizator avansat 5 5 Limba engleză A2-A1--- Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu 6.2 Reusit
6.35 6.35 7.25 7.25
4 ACHIM M.N.
DENISA-MARIA
2058 79452 Colegiul Național 'Unirea' Brașov NU Zi Filologie Utilizator experimentat 8.8 8.8 Limba franceză B1-B1-B1-B1-B1 Istorie Logică, argumentare și comunicare 6.7 Reusit
5.2 5.2 6.1 6.1
5 ACHIŢEI C
MIRUNA ELENA
1173 44755 Colegiul Național Economic 'Andrei Bârseanu' Brașov NU Zi Tehnician în activități economice Utilizator avansat 7.05 7.05 Limba engleză A1-A1--- Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu 8.2 Reusit
8.45 8.45 9.1 9.1
6 ADAM A
ADELA
1372 51639 Liceul 'Andrei Mureșanu' Brașov NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 8.75 8.75 Limba engleză A2-B1-B2-B1-B1 Matematică ST-NAT Chimie organică TEO Nivel I/II Utilizator avansat 7.95 Reusit
8.15 7.95 7.95 6.9 7.15 7.15
7 ADAM F.T.
ANA-MARIA
2550 100470 Liceul Tehnologic 'Dr. Ioan Șenchea' Făgăraș NU Zi Tehnician în turism Utilizator experimentat 4 4 Limba engleză B2-A2-A2-B2-B2 Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu Respins
6.35 6.35 7 7
8 ADAM I.
CARMEN-FLORINA
397 14734 Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 9.5 9.5 Limba franceză A2-A2-B1-B1-B1 Matematică ST-NAT Chimie anorganică TEO Nivel I/II Utilizator avansat 9.23 Reusit
9.75 9.75 8.45 8.45
9 ADAM C.G.
CĂTĂLINA-LAVINIA
2551 100474 Liceul Tehnologic 'Dr. Ioan Șenchea' Făgăraș NU Zi Tehnician în turism Utilizator experimentat 5.4 5.4 Limba engleză B2-B1-B2-B2-B2 Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu Respins
2.2 2.2 3.95 3.95
10 ADAM C.
DELIA
2552 100477 Liceul Tehnologic 'Dr. Ioan Șenchea' Făgăraș NU Zi Tehnician în turism Utilizator experimentat 6.1 6.1 Limba engleză A1-A2-A1-B1-B1 Matematică TEHN Geografie Utilizator avansat Respins
2 2 5.3 5.3
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte