Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL BRASOV
Data ultimei actualizări: 06.09.2017 12:00

JUDEŢUL BRASOV
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare alfabetică

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui,
prenume
Poziţia
în
ierarhie
pe judeţ
Poziţia
în
ierarhie
pe ţară
Unitatea de
învăţământ
Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 AANEI C
CLAUDIU
345 14073 Colegiul Tehnic 'Mircea Cristea' Brașov NU Seral Tehnician mecatronist Utilizator experimentat 5 5 Limba engleză B1-B1--B1-B1 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator incepator Respins
6.2 6.2 3.95 3.95
2 ACATRINEI G
GEORGIANA MARIA
346 14100 Colegiul Tehnic 'Maria Baiulescu' Brașov NU Zi Coafor stilist Utilizator nivel mediu 4.4 4.3 4.3 Limba engleză A1---A1-A1 Matematică TEHN Geografie Utilizator avansat Respins
8.1 8.1 8.1 8.1
3 ACIOBOTĂRIȚĂ V.
CONSTANTIN-MĂDĂLIN
693 29765 Colegiul Tehnic de Transporturi Brașov NU Zi Tehnician electrician/electronist auto Neprezentat Neprezentat Neprezentat Limba engleză Neprezentat Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Neprezentat Neprezentat
Neprezentat Neprezentat Neprezentat Neprezentat
4 ADAM F.T.
ANA-MARIA
149 5740 Liceul Tehnologic 'Dr. Ioan Șenchea' Făgăraș NU Zi Tehnician în turism Utilizator experimentat 5.25 5.25 Limba engleză B2-A2-A2-B2-B2 Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu 6.2 Reusit
6.35 6.35 7 7
5 ADAM N
NICOLAE CĂTĂLIN
253 10215 Colegiul Tehnic 'Simion Mehedinți' Codlea NU Zi Tehnician în activități economice Utilizator avansat 5 5 Limba engleză B1-B1-A1-B2-B2 Matematică TEHN Logică, argumentare și comunicare Utilizator nivel mediu 5.76 Respins
5 5 7.3 7.3
6 ADAMI G
LOREDANA MIRELA
694 29772 Liceul 'Andrei Mureșanu' Brașov NU Zi Educator-puericultor Utilizator experimentat 5 5 Limba engleză A1-A2--- Istorie Psihologie Utilizator nivel mediu Neprezentat
Neprezentat Neprezentat Neprezentat Neprezentat
7 ADESCENCO CAS IDRICEANU V
CAMELIA
342 13968 Liceul Tehnologic 'Malaxa' Zărnești NU Zi Tehnician prelucrări mecanice Utilizator avansat 5 5 Limba franceză A2-A1-A1-A2-A2 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală 5.06 Respins
5.2 5.2 5 5
8 AGAVRILOAIE C.
MĂDĂLIN
347 14157 Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 3.75 3.75 Limba engleză A2-A2-B1-B2-B2 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator avansat Respins
5 5 6.1 6.1
9 AHMAD M
MOHAMMED
348 14164 Colegiul Național de Informatică 'Gr. Moisil' Brașov NU Zi Matematica-Informatica Utilizator nivel mediu 4.45 4.3 4.3 Limba engleză B1-B1-B1-B2-B2 Matematică MATE-INFO Fizică TEO Utilizator experimentat Respins
6 6 3.2 3.4 3.4
10 ALBU I. S.
CIPRIAN
244 9912 Liceul 'Șt.O.Iosif' Rupea DA Zi Filologie Utilizator nivel mediu 5.25 5.25 Limba engleză B1-A1-A1-A1-A1 Istorie Geografie Utilizator incepator 5.8 Respins
5.3 5.05 5.05 7.1 7.1
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte