Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL DAMBOVITA
Data ultimei actualizări: 13.07.2017 14:00

JUDEŢUL DAMBOVITA
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare alfabetică

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui,
prenume
Poziţia
în
ierarhie
pe judeţ
Poziţia
în
ierarhie
pe ţară
Unitatea de
învăţământ
Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 ACSINTE C
MARIUS IONUŢ
2211 100467 LICEUL ”VOIEVODUL MIRCEA” TÂRGOVIȘTE NU Zi Tehnician electromecanic Utilizator nivel mediu 5.7 5.7 Limba engleză A2-A1--A1-A1 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator nivel mediu Respins
1 1 2.6 2.6
2 ADAM V
ANDREI IACOV
570 31573 LICEUL TEORETIC ”IANCU C VISSARION” TITU NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 6.4 8.2 8.2 Limba engleză A2-B1-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator avansat 8.66 Reusit
8.5 8.5 9.3 9.3
3 ADAM E
COSMIN-NICOLAE
2212 100475 LICEUL TEORETIC ”IANCU C VISSARION” TITU DA Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 7.2 7.2 Limba engleză B2-A1-B2-B2-B1 Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator avansat Respins
3.7 3.7 8 8
4 ADAM C
DAVID DANUȚ
2213 100476 LICEUL TEORETIC ”IANCU C VISSARION” TITU DA Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 6.2 6.2 Limba engleză A2-B1-B1-B2-B2 Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator experimentat Respins
4.4 4.4 4.4 7.3 7.3
5 ADAM D
FIRICA DANIELA
2214 100482 LICEUL TEORETIC ”IANCU C VISSARION” TITU NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 5.9 5.9 Limba engleză A1-A2--A1-A1 Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator nivel mediu Respins
1.5 1.5 5.05 5.05
6 AFRASINEI O.I.
SABINA IOANA
1930 90744 LICEUL TEORETIC ”ION HELIADE RĂDULESCU” TÂRGOVIȘTE NU Zi Științe Sociale Utilizator experimentat 5.35 5.35 Limba engleză A2-A2-A2-B2-B2 Istorie Geografie Utilizator incepator 6.11 Reusit
5 5 8 8
7 AGHA AS
LOUAI-ALIN
2215 100533 LICEUL TEHNOLOGIC ”IORDACHE GOLESCU” GĂEȘTI NU Zi Tehnician operator tehnică de calcul Utilizator avansat 5.3 5.3 Limba engleză A2-A1--A2-A2 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator incepator Respins
6.55 6.55 2.8 2.8
8 ALBINARU A
ADRIANA IONELA
47 3543 COLEGIUL ECONOMIC ”ION GHICA” TÂRGOVIȘTE NU Zi Tehnician în activități economice Utilizator experimentat 9.55 9.55 Limba engleză A2-B2-B1-B1-B1 Matematică TEHN Geografie 9.66 Reusit
9.45 9.45 10 10
9 ALBINARU S.
ROZALIA
3112 128388 LICEUL TEHNOLOGIC ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” TÂRGOVIȘTE DA Seral Științe ale Naturii Utilizator avansat 5 5 Limba engleză A2-A2-A1-A2-A2 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator nivel mediu Neprezentat
Neprezentat Neprezentat Neprezentat Neprezentat
10 ALBU D
ALEXANDRA - DENISA
2216 100608 COLEGIUL NAȚIONAL ”VLADIMIR STREINU” GĂEȘTI DA Zi Științe ale Naturii Utilizator nivel mediu 6.15 6.15 Limba engleză A2-A2-A1-A2-A2 Matematică ST-NAT Biologie vegetală și animală Utilizator incepator Respins
2.45 2.45 6.7 6.7
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte