Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL IALOMITA
Data ultimei actualizări: 13.07.2017 14:00

JUDEŢUL IALOMITA
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare alfabetică

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui,
prenume
Poziţia
în
ierarhie
pe judeţ
Poziţia
în
ierarhie
pe ţară
Unitatea de
învăţământ
Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 ABABEI G
ALEXANDRU COSTEL
440 35879 LICEUL TEORETIC "PAUL GEORGESCU" ŢĂNDĂREI NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 8.05 8.05 Limba engleză B1-B1-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Chimie organică TEO Nivel I/II 8.51 Reusit
9 9 8.5 8.5
2 ABEL F
SARA PETUNIA
1091 83928 COLEGIUL NAŢIONAL"GRIGORE MOISIL" URZICENI DA Zi Științe Sociale Utilizator avansat 7 7 Limba engleză B2-A2-B1-B1-B1 Istorie Sociologie Utilizator nivel mediu 6.46 Reusit
5.7 5.7 6.7 6.7
3 ABOU TALEB S H M
IOSIF SAID HUSSEIN MAHMOUD
1626 128334 LICEUL TEHNOLOGIC "AL.IOAN CUZA" SLOBOZIA NU Zi Tehnician în achiziții și contractări Neprezentat 2.95 2.95 Limba engleză Neprezentat Matematică TEHN Geografie Neprezentat Neprezentat
Neprezentat Neprezentat Neprezentat Neprezentat
4 ADAM C
GABRIELA AURELIA
175 14735 COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA NU Zi Filologie Utilizator experimentat 7.9 7.9 Limba engleză B2-A2-B2-B2-B2 Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator nivel mediu 9.23 Reusit
10 10 9.8 9.8
5 ADAM I
MIRCEA GEORGIAN
1235 95858 LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" FETEŞTI DA Zi Tehnician operator tehnică de calcul Utilizator nivel mediu 5 5 Limba engleză A1-B1--A2-A1 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator avansat 5.76 Respins
7.2 7.2 5.6 5.1 5.1
6 ADAM A
PETRICĂ
1289 100484 LICEUL TEHNOLOGIC "AL.IOAN CUZA" SLOBOZIA NU Zi Tehnician desenator pentru construcții și instalații Utilizator avansat 6.7 6.7 Limba engleză B1-A2--B1-B1 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator incepator Respins
5 5 3.6 3.6
7 AGAPIE G
EUGEN GABRIEL
1290 100525 LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI EMINESCU" SLOBOZIA NU Zi Tehnician în automatizări Utilizator avansat 4.4 4.4 Limba engleză A2-A2--A2-A2 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator nivel mediu Respins
4.6 4.6 2.4 2.4
8 AGAPIE I
MARIA GEORGIANA
616 48500 LICEUL PEDAGOGIC "MATEI BASARAB" SLOBOZIA NU Zi Educator-puericultor Utilizator experimentat 8.1 8.1 Limba franceză A1-B1-A2-B2-B2 Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator nivel mediu 8.06 Reusit
7.45 7.45 8.65 8.65
9 ALDEA N
MARIANA ALEXANDRA
1291 100649 COLEGIUL NAŢIONAL"GRIGORE MOISIL" URZICENI NU Zi Filologie Utilizator nivel mediu 4.15 4.3 4.3 Limba franceză B1-B1-B1-B1-B1 Istorie Geografie Utilizator incepator Respins
5.2 5.55 5.55 7 7
10 ALDEA M
SILVIA MARIA
367 30569 COLEGIUL NAŢIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 8.6 8.6 Limba engleză B2-B2--A1-A1 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator nivel mediu 8.7 Reusit
8.25 8.25 9.25 9.25
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte