Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL IALOMITA
Data ultimei actualizări: 06.09.2017 12:00

JUDEŢUL IALOMITA
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare alfabetică

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui,
prenume
Poziţia
în
ierarhie
pe judeţ
Poziţia
în
ierarhie
pe ţară
Unitatea de
învăţământ
Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 ADALBERT S
GIORGIANA - GABRIELA
167 14120 LICEUL PEDAGOGIC "MATEI BASARAB" SLOBOZIA DA Zi Învăţător - educatoare Utilizator experimentat 5 5 Limba franceză A1-A2--A1-A1 Matematică PED Logică, argumentare și comunicare Utilizator nivel mediu Respins
3.8 3.8 4.2 4.2
2 ADAM A
PETRICĂ
168 14126 LICEUL TEHNOLOGIC "AL.IOAN CUZA" SLOBOZIA NU Zi Tehnician desenator pentru construcții și instalații Utilizator avansat 6.7 6.7 Limba engleză B1-A2--B1-B1 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator incepator Respins
5 5 4.1 4.2 4.2
3 AGAPIE Ş
VALENTIN VICTOR
169 14156 LICEUL TEHNOLOGIC "AL.IOAN CUZA" SLOBOZIA NU Zi Tehnician în activități economice Utilizator avansat 3.95 3.95 Limba engleză A2-B1--A1-A1 Matematică TEHN Geografie Utilizator incepator Respins
2.9 2.9 5.35 5.35
4 ALDEA N
MARIANA ALEXANDRA
47 4226 COLEGIUL NAŢIONAL"GRIGORE MOISIL" URZICENI NU Zi Filologie Utilizator nivel mediu 6.55 6.55 Limba franceză B1-B1-B1-B1-B1 Istorie Geografie Utilizator incepator 6.36 Reusit
5.55 5.55 7 7
5 ALEXANDRU D
ANDREEA - MARIA
409 29852 LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ FETEŞTI DA Zi Tehnician în gastronomie Utilizator experimentat Neprezentat Neprezentat Limba engleză A1-A2-A2-B2-B2 Matematică TEHN Geografie Utilizator incepator Neprezentat
5.65 5.65 6.75 6.75
6 ALEXE G
LUCIAN
410 29868 LICEUL TEHNOLOGIC "SF.ECATERINA" URZICENI DA Zi Tehnician în activități economice Neprezentat Neprezentat Neprezentat Limba engleză Neprezentat Matematică TEHN Geografie Neprezentat Neprezentat
Neprezentat Neprezentat Neprezentat Neprezentat
7 ALEXE G
MARCEL GEORGIAN
411 29869 LICEUL TEHNOLOGIC "AL.IOAN CUZA" SLOBOZIA NU Zi Matematica-Informatica Neprezentat 3.9 3.9 Limba engleză Neprezentat Matematică MATE-INFO Informatică MI Pascal Neprezentat Neprezentat
1.5 1.5 5.1 5.1
8 ANDREI V
IOANA DANIELA
170 14381 LICEUL TEHNOLOGIC "SF.ECATERINA" URZICENI NU Zi Tehnician desenator pentru construcții și instalații Utilizator nivel mediu 5 5 Limba franceză -A2--A2-A2 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Respins
2 2 1.8 1.8
9 ANDREI R
VERONICA AURELIA
51 4496 LICEUL PEDAGOGIC "MATEI BASARAB" SLOBOZIA NU Zi Educator-puericultor Utilizator avansat 7.1 7.1 Limba engleză B2-A1---A1 Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator nivel mediu 6.33 Reusit
6.2 6.2 5.7 5.7
10 ANDRONACHE N
DANIEL
13 1644 LICEUL TEHNOLOGIC "ÎNĂLŢAREA DOMNULUI" SLOBOZIA NU Zi Liceu cu program sportiv Utilizator nivel mediu 8.4 8.4 Limba engleză A1-A2--A1-A1 Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator incepator 6.83 Reusit
5.4 5.4 6.7 6.7
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte