Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL TELEORMAN
Data ultimei actualizări: 13.07.2017 14:00

JUDEŢUL TELEORMAN
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare alfabetică

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui,
prenume
Poziţia
în
ierarhie
pe judeţ
Poziţia
în
ierarhie
pe ţară
Unitatea de
învăţământ
Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 ABABEI G
GEANINA ELENA
879 74585 LICEUL TEORETIC ZIMNICEA NU Zi Filologie Utilizator experimentat 6.2 6.2 Limba engleză A2-A2--A2-A1 Istorie Geografie 6.95 Reusit
5.35 5.35 9.3 9.3
2 ABĂLARU T
FLORINA NICOLETA
888 75188 COLEGIUL NAȚIONAL "AL.D. GHICA" ALEXANDRIA NU Zi Filologie Utilizator experimentat 7 7 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Istorie Geografie Utilizator incepator 6.91 Reusit
5.65 5.65 8.1 8.1
3 ACHIM M
LUCIANA ANDREEA
2234 128347 LICEUL TEHNOLOGIC "SF. HARALAMBIE" TURNU MĂGURELE NU Zi Tehnician în gastronomie Utilizator nivel mediu Neprezentat Neprezentat Limba engleză A1-A2--A1-A1 Matematică TEHN Logică, argumentare și comunicare Neprezentat
Neprezentat Neprezentat Neprezentat Neprezentat
4 ACHIM A
MARIA CRISTINA
79 8759 COLEGIUL NAȚIONAL "ANASTASESCU" ROȘIORI DE VEDE NU Zi Filologie Utilizator experimentat 9.65 9.65 Limba franceză A1-B2-B1-B2-B2 Istorie Sociologie Utilizator avansat 9.45 Reusit
8.7 8.7 10 10
5 ACHIM-CARANICA M
ALEXANDRU
196 21815 LICEUL PEDAGOGIC "MIRCEA SCARLAT" ALEXANDRIA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 7.3 7.3 Limba engleză Matematică MATE-INFO Fizică TEO 9 Reusit
9.7 9.7 10 10
6 ADAM D.C
ANDREEA
1375 100471 COLEGIUL NAȚIONAL "AL.D. GHICA" ALEXANDRIA DA Zi Matematica-Informatica Utilizator avansat 5 5 Limba engleză A2-A2-A2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Respins
3.8 3.8 6.25 6.25
7 ADAM I.
DIANA
1376 100479 COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" ALEXANDRIA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 7.8 7.8 Limba engleză B2-B1-A2-B1-B1 Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Respins
3.85 3.9 3.9 8.1 8.1
8 AFUMATU P.J.
ALEXANDRA-DIANA
148 16633 COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" ALEXANDRIA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 8.65 8.6 8.6 Limba engleză B2-B1-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Fizică TEO 9.16 Reusit
10 10 8.9 8.9
9 AFUMATU A.M.
MIHAELA FLORENTINA
1275 94940 LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 ALEXANDRIA DA Zi Liceu cu program sportiv Utilizator avansat 5.35 5.25 5.25 Limba engleză A2-A2--B1-B1 Istorie Geografie Utilizator incepator 5.85 Respins
5.2 5.2 7.1 7.1
10 ALBIŞORU F
GABRIELA CRINA
1377 100605 LICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU" ROȘIORI DE VEDE NU Zi Tehnician în activități economice Utilizator avansat 8.2 8.2 Limba engleză A2-A1-A1-B2-B2 Matematică TEHN Geografie Respins
4.2 4.05 4.05 8.15 8.15
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte