Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL BIHOR
Data ultimei actualizări: 13.07.2017 14:00

JUDEŢUL BIHOR
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare alfabetică

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui,
prenume
Poziţia
în
ierarhie
pe judeţ
Poziţia
în
ierarhie
pe ţară
Unitatea de
învăţământ
Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 ABRAHAM A.
ANDREA
1927 63403 LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 5.95 5.95 Limba maghiară (REAL) Limba engleză B1-A2-A2-B2-B2 Matematică ST-NAT Fizică TEO Utilizator avansat 7.46 Reusit
Utilizator experimentat 7.7 7.7 9.1 9.1 7.1 7.1
2 ABRAHAM A.
BEATRIX
702 22334 LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 7.7 7.7 Limba maghiară (REAL) Limba engleză A2-A2-A2-B1-B1 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator nivel mediu 8.98 Reusit
Utilizator experimentat 9 9 9.5 9.5 9.75 9.75
3 ABRUDAN I.A.
AMALIA-DAMARIS
1890 62292 COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA NU Zi Tehnician în turism Utilizator avansat 6.45 6.45 Limba engleză A1-A2--A2-A2 Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu 7.51 Reusit
7.9 7.9 8.2 8.2
4 ABRUDAN A
AURICA LEONORA IOANA
4069 128336 LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator avansat Neprezentat Neprezentat Limba engleză Neprezentat Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator nivel mediu Neprezentat
Neprezentat Neprezentat Neprezentat Neprezentat
5 ABRUDAN R.I.
IZABELLA HENRIETA
496 15206 COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA NU Zi Filologie Utilizator experimentat 9.15 9.15 Limba engleză Istorie Geografie 9.21 Reusit
8 9 9 9.5 9.5
6 ABRUDAN EP
MARIUS-EMIL
3088 100426 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA DA Zi Tehnician electrotehnist Utilizator experimentat 5 5 Limba engleză B1-B1-B1-A2-A2 Matematică TEHN Fizică TEH Utilizator avansat Respins
6.75 6.75 2 2
7 ABRUDAN M
SERGIU
220 6578 LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA NU Zi Teologie Penticostală Utilizator experimentat 9.8 9.8 Limba engleză A2-A2-A2-B1-B2 Istorie Geografie Utilizator avansat 9.53 Reusit
8.05 9 9 9.8 9.8
8 ACHIM G. A.
SALOMEEA ADRIANA
1203 39214 COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD NU Zi Filologie Utilizator experimentat 6.9 6.9 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Istorie Geografie Utilizator experimentat 8.4 Reusit
8.8 8.8 9.5 9.5
9 ACHIMP V
DELIA IOANA
585 18124 LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA NU Zi Teologie Penticostală Utilizator experimentat 9.1 9.1 Limba engleză B1-B2-B2-B2-B2 Istorie Geografie Utilizator avansat 9.11 Reusit
9.6 9.6 8.65 8.65
10 ACHIŢEI C
PAUL CĂTĂLIN
2189 71758 COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA NU Zi Filologie Utilizator experimentat 7.5 7.5 Limba engleză B1-A2-A2-B1-B1 Istorie Geografie Utilizator nivel mediu 7.08 Reusit
6.8 6.8 6.95 6.95
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte