Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL BIHOR
Data ultimei actualizări: 06.09.2017 12:00

JUDEŢUL BIHOR
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare alfabetică

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui,
prenume
Poziţia
în
ierarhie
pe judeţ
Poziţia
în
ierarhie
pe ţară
Unitatea de
învăţământ
Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 ABRUDAN I.
LARISA-IOANA
947 29753 COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA NU Zi Tehnician în activități economice Neprezentat Neprezentat Neprezentat Limba engleză Neprezentat Matematică TEHN Geografie Neprezentat Neprezentat
Neprezentat Neprezentat Neprezentat Neprezentat
2 ABRUDAN EP
MARIUS-EMIL
423 14092 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA DA Zi Tehnician electrotehnist Utilizator experimentat 5 5 Limba engleză B1-B1-B1-A2-A2 Matematică TEHN Fizică TEH Utilizator avansat Respins
6.75 6.75 1.6 1.6
3 ACKERMAN A. I.
ANTON-FLORIN
339 11137 FUNDAŢIA CULTURAL UMANITARĂ "HENRI COANDĂ" ORADEA - LICEUL TEORETIC "HENRI COANDĂ" ORADEA DA Frecvență redusă Filologie Utilizator avansat 5.65 5 5 Limba engleză A2-A2--A2-A1 Istorie Geografie Utilizator nivel mediu 5.66 Respins
5 5 7 7
4 ADAM I
VIKTORIA
88 2945 LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI DA Zi Științe Sociale Utilizator avansat 5 5 Limba maghiară (UMAN) Limba engleză A2-A2-A1-A2-A2 Istorie Geografie Utilizator nivel mediu 6.55 Reusit
Utilizator experimentat 6.7 6.7 6.1 6.1 8.4 8.4
5 AGUD R P
PATRICIA LAVINIA
271 8668 COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" ORADEA DA Zi Tehnician în activități economice Utilizator experimentat 5 5 Limba engleză A2-A2-A1-A2-A2 Matematică TEHN Logică, argumentare și comunicare Utilizator incepator 5.95 Respins
5 5 7.85 7.85
6 AL MAHMOUD S
CASSIM- ALEXANDRU
424 14176 LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" ORADEA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator avansat 6 6 Limba engleză A2-A1-A1-A1-A1 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator incepator Respins
3.65 3.65 6.9 6.9
7 ALBERT F
JAROSLAV
425 14191 COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD NU Zi Tehnician electrotehnist Utilizator nivel mediu 3.9 3.9 Limba engleză A1-A2--A1-A1 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator incepator Respins
2 2 1 1
8 ALBERT V.
TIBOR ZSOMBOR
948 29810 COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEA DA Zi Tehnician operator tehnică de calcul Utilizator avansat 5.2 5.2 Limba engleză B1-B1-A2-A2-A2 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator nivel mediu Neprezentat
6.55 6.55 Neprezentat Neprezentat
9 ALBU A
ALEXANDRA DIANA
949 29814 COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD NU Zi Tehnician în activități de comerț Utilizator nivel mediu 3.8 3.8 Limba engleză A2-A1--A1- Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu Neprezentat
Neprezentat Neprezentat 3.65 3.65
10 ALBU F
ALINA BIANCA
950 29816 COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD NU Zi Științe ale Naturii Neprezentat Neprezentat Neprezentat Limba engleză Neprezentat Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Neprezentat Neprezentat
Neprezentat Neprezentat Neprezentat Neprezentat
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte