Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL BRAILA
Data ultimei actualizări: 06.09.2017 12:00

JUDEŢUL BRAILA
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare alfabetică

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui,
prenume
Poziţia
în
ierarhie
pe judeţ
Poziţia
în
ierarhie
pe ţară
Unitatea de
învăţământ
Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 ACATRINEI N.I.
FLORENTINA
2 40 LICEUL DE ARTE "HARICLEA DARCLEE" BRĂILA NU Zi Arhitectură, arte ambientale și design Utilizator avansat 8.5 8.5 Limba engleză B2-B2--A2-A2 Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator nivel mediu 8.66 Reusit
8.15 8.15 9.35 9.35
2 ACHIM F.
FLORIN - CĂTĂLIN
213 14111 LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" ÎNSURĂŢEI NU Zi Tehnician în activități de comerț Utilizator nivel mediu 5.8 5.8 Limba engleză A2-A2--A1- Matematică TEHN Geografie Respins
1.7 1.7 5.6 5.6
3 ADETU V.
IULIANA
12 641 LICEUL PEDAGOGIC "D.P.PERPESSICIUS" BRĂILA NU Zi Învăţător - educatoare Utilizator avansat 7.6 7.6 Limba engleză -A2-A1-A1-A1 Matematică PED Geografie Utilizator nivel mediu 7.28 Reusit
6.95 6.95 7.3 7.3
4 ALBU A.
VALENTIN
214 14207 LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" ÎNSURĂŢEI DA Zi Filologie Utilizator avansat 4.15 4.15 Limba engleză -A1--A1- Istorie Geografie Utilizator nivel mediu Respins
5.05 5.05 7.6 7.6
5 ALECSE N
RAMONA
416 29840 COLEGIUL TEHNIC "EDMOND NICOLAU" BRĂILA DA Seral Tehnician în industria textilă 5 5 Limba franceză ---- Matematică TEHN Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator avansat Neprezentat
Neprezentat Neprezentat 8.95 8.95
6 ALUAȘ T
IONUȚ-ALIN
46 3694 COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" BRĂILA NU Zi Tehnician în activități de comerț Utilizator experimentat 6.9 6.9 Limba engleză A2-A1--A1-A1 Matematică TEHN Geografie 6.43 Reusit
6.25 6.25 6.15 6.15
7 ALUCHENESEI F.
ROBERT-ANDREI
76 5742 LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" BRĂILA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 5.25 5.25 Limba engleză B1-A1-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Biologie vegetală și animală Utilizator experimentat 6.2 Reusit
6.45 6.45 6.9 6.9
8 ANDONE FI
IULIA - TEODORA
58 4659 LICEUL TEHNOLOGIC "A.SALIGNY" BRĂILA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 5.2 5.2 Limba engleză A1-A1-A1-A2-A2 Matematică ST-NAT Biologie vegetală și animală Utilizator incepator 6.31 Reusit
5.65 5.65 8.1 8.1
9 ANDREI C.
ALEXANDRU
47 3968 LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" BRĂILA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator avansat 6.2 6.2 Limba engleză B1-A1-B1-B1-B1 Matematică MATE-INFO Fizică TEO Utilizator nivel mediu 6.4 Reusit
7.6 7.6 5.4 5.4
10 ANDRONE G.
STELUŢA
215 14416 LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" ÎNSURĂŢEI DA Zi Filologie Utilizator avansat 5.25 5.25 Limba franceză A2-A1--A1-A1 Istorie Geografie Utilizator incepator Respins
4.75 4.85 4.85 8.3 8.3
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte