Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2018  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL MURES
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 10:00

JUDEŢUL MURES
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2018
Sortare după medie

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui, prenume
Unitatea de învăţământ Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
2311 FARCAŞ A
EMANUEL OVIDIU
LICEUL TEHNOLOGIC "GHEORGHE ȘINCAI" TÎRGU MUREȘ DA Zi Tehnician proiectant CAD Utilizator avansat 5.55 5.55 Limba engleză B2--B2-B1-B1 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator nivel mediu 5.2 Respins
5.05 5.05 5 5
2312 PESCĂRUȘ-DAN V
BENIAMIN
LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROMUREȘ" TÎRGU MUREȘ NU Zi Tehnician în automatizări Utilizator experimentat 5 5 Limba engleză B2-B2-A2-B2-B2 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator incepator 5.18 Respins
5.15 5.15 5.4 5.4
2313 TARDAI Ş.
ALEXANDRU-ŞTEFAN
COLEGIUL NAȚIONAL "MIRCEA ELIADE" SIGHIȘOARA NU Zi Liceu cu program sportiv Utilizator avansat 5 5 Limba engleză B2-B2-B2-B1-B1 Istorie Geografie Utilizator avansat 5.16 Respins
5.5 5.5 5 5
2314 COVACI AI
AUGUSTA FLORINA
LICEUL TEORETIC "SAMUIL MICU" SĂRMAȘU NU Zi Filologie Utilizator experimentat 5 5 Limba franceză A2-A2-A1-B1-B1 Istorie Geografie Utilizator incepator 5.08 Respins
5.1 5.1 4.8 5.15 5.15
2315 DIMITROV M.
ANDREEA-OLIMPIA
LICEUL TEHNOLOGIC "IOAN BOJOR" REGHIN NU Zi Tehnician în activități economice Utilizator experimentat 5.2 5.2 Limba engleză -A2-A1-A1-A1 Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu 5.06 Respins
5 5 5 5
2316 HĂDĂRAG P
LARISA MIHAELA
LICEUL VOCAȚIONAL PEDAGOGIC "MIHAI EMINESCU" TÎRGU MUREȘ NU Zi Educator-puericultor Utilizator avansat 5 5 Limba engleză A1-A1-A1-A1-A1 Istorie Geografie Utilizator avansat 5.06 Respins
5.05 5.05 5.15 5.15
2317 SCHERTZER A.
LAURENȚIU-TOADER
LICEUL TEHNOLOGIC "IOAN BOJOR" REGHIN NU Zi Tehnician în gastronomie Utilizator experimentat 5 5 Limba engleză A1-A2-A2-B1-B2 Matematică TEHN Geografie Utilizator incepator 5.05 Respins
5 5 5.15 5.15
2318 ABODI D
BERNADETT
LICEUL TEHNOLOGIC "DOMOKOS KAZMER" SOVATA NU Zi Tehnician în gastronomie Utilizator avansat 3.35 3.35 Limba maghiară (REAL) Limba engleză A2-B1-A1-A2-A2 Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu Respins
Utilizator experimentat 6.65 6.65 2.7 2.7 6.55 6.55
2319 ÁBRAHÁM I.
ORSOLYA
LICEUL TEHNOLOGIC "SFÂNTUL GHEORGHE" SÂNGEORGIU DE PĂDURE DA Zi Tehnician în gastronomie Utilizator nivel mediu 1.85 1.85 Limba maghiară (REAL) Limba engleză A2-A2--A1-A1 Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu Respins
Utilizator avansat 6.4 6.4 1.9 1.9 9 9
2320 ACHIM F
BRIGITTA BLANKA
LICEUL TEHNOLOGIC "DOMOKOS KAZMER" SOVATA NU Zi Tehnician în gastronomie Utilizator experimentat 3.1 5.2 5.2 Limba maghiară (REAL) Limba engleză B1-A2-B1-B1-B1 Matematică TEHN Geografie Utilizator nivel mediu Respins
Utilizator experimentat 7.4 7.4 4.05 4 4 6.4 6.4
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte