Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2018  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL SUCEAVA
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 10:00

JUDEŢUL SUCEAVA
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2018
Sortare după medie

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui, prenume
Unitatea de învăţământ Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 HRIȚUC C.G.
COSMINA MARIA
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SUCEAVA NU Zi Științe Sociale Utilizator experimentat 9 10 10 Limba engleză Istorie Logică, argumentare și comunicare 10 Reusit
10 10 10 10
2 TOFAN R
ANDRA
COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" SUCEAVA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică MATE-INFO Fizică TEO 10 Reusit
10 10 10 10
3 CROITOR G
MIHAELA
COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" SUCEAVA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică MATE-INFO Fizică TEO 9.98 Reusit
9.75 9.95 9.95 10 10
4 CÎRLAN C.
DIANA IOANA
COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator experimentat 9.95 Reusit
9.85 9.85 9.85 10 10
5 ATITIENEI G.
RALUCA GEORGIANA
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SUCEAVA NU Zi Științe Sociale Utilizator experimentat 9.8 9.8 Limba engleză B1-B2-B2-B2-B2 Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator experimentat 9.93 Reusit
10 10 10 10
6 ARSENIUC P
MARIANA
LICEUL TEORETIC ”ION LUCA” VATRA DORNEI NU Zi Filologie Utilizator experimentat 9.75 9.75 Limba engleză B1-B1-A2-B2-B2 Istorie Geografie Utilizator avansat 9.91 Reusit
10 10 10 10
7 HÎNCEAN B.A.N
BOGDANA-IOANA
COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUI NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba franceză Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană 9.88 Reusit
10 10 9.5 9.65 9.65
8 MORARU D
BIANCA IOANA
COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" SUCEAVA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 9.8 9.8 Limba engleză Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană 9.88 Reusit
9.85 9.85 10 10
9 DOMNIȚEI SD
CORNEL
COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" SUCEAVA NU Zi Filologie Utilizator experimentat 9.65 9.65 Limba franceză Istorie Geografie 9.86 Reusit
10 10 9.95 9.95
10 IACOVIȚĂ P.
DIANA
COLEGIUL NATIONAL "EUDOXIU HURMUZACHI" RADAUTI NU Zi Filologie Utilizator experimentat 9.55 9.55 Limba germană modernă Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator avansat 9.85 Reusit
10 10 10 10
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte