Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2018  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL TELEORMAN
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 10:00

JUDEŢUL TELEORMAN
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2018
Sortare după medie

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui, prenume
Unitatea de învăţământ Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 MORTASIPU S
MELANIA MARIA
COLEGIUL NAȚIONAL "ANASTASESCU" ROȘIORI DE VEDE NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Fizică TEO 9.96 Reusit
9.9 9.9 10 10
2 NICOLESCU G
MARIA
COLEGIUL NAȚIONAL "ANASTASESCU" ROȘIORI DE VEDE NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană 9.95 Reusit
9.85 9.85 10 10
3 BOJAN C.
RALUCA-IOANA
COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" ALEXANDRIA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică MATE-INFO Biologie vegetală și animală 9.93 Reusit
9.8 9.8 10 10
4 NEDELCU T
MIHAELA
LICEUL TEORETIC ZIMNICEA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 9.7 9.7 Limba franceză B1-B2-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator experimentat 9.9 Reusit
10 10 10 10
5 ȘERBAN A.
MĂDĂLINA - CAMELIA
COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC "MIRCEA SCARLAT" ALEXANDRIA NU Zi Învăţător - educatoare Utilizator experimentat 9.75 9.75 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică PED Geografie Utilizator experimentat 9.88 Reusit
9.9 9.9 10 10
6 APOSTOLESCU V.
ALEXANDRU-GABRIEL
COLEGIUL NAȚIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" ALEXANDRIA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 8.6 9.6 9.6 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Fizică TEO 9.86 Reusit
10 10 10 10
7 TIU F
ANTONIA VALENTINA
COLEGIUL NAŢIONAL "UNIREA" TURNU MĂGURELE NU Zi Științe Sociale Utilizator experimentat 9.6 9.6 Limba franceză Istorie Geografie 9.86 Reusit
10 10 10 10
8 CĂLIN M
DRAGOŞ ŞTEFAN
COLEGIUL NAŢIONAL "UNIREA" TURNU MĂGURELE NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 9.75 9.75 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Fizică TEO 9.85 Reusit
9.8 9.8 10 10
9 IAURUM F
ANDREEA DANA
COLEGIUL NAȚIONAL "ANASTASESCU" ROȘIORI DE VEDE NU Zi Filologie Utilizator experimentat 9.55 9.55 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Istorie Geografie 9.85 Reusit
8.5 10 10 10 10
10 BUDULAN I
IONUŢ DANIEL
COLEGIUL NAŢIONAL "UNIREA" TURNU MĂGURELE NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 9.6 9.6 Limba franceză Matematică MATE-INFO Fizică TEO Utilizator experimentat 9.83 Reusit
9.9 9.9 10 10
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte