Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2018  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL BIHOR
Data ultimei actualizări: 19.07.2018 10:00

JUDEŢUL BIHOR
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2018
Sortare după medie

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui, prenume
Unitatea de învăţământ Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 CĂILEANU C.P
ANDRADA-CĂTĂLINA
LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD NU Zi Filologie Utilizator experimentat 10 10 Limba franceză Istorie Geografie 10 Reusit
10 10 10 10
2 CATANA G
GABRIELA ROXANA
LICEUL TEORETIC "AUREL LAZĂR" ORADEA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză A2-A2-B2-B2-B2 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană 10 Reusit
10 10 10 10
3 COSTE A
FLORINA-AURELIA
COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ NU Zi Tehnician în activități economice Utilizator experimentat 10 10 Limba franceză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică TEHN Logică, argumentare și comunicare 10 Reusit
9.7 10 10 10 10
4 DAVID S.D.
RĂZVAN DAN
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică MATE-INFO Informatică MI C/C++ 10 Reusit
10 10 10 10
5 HEPUŢIU AD
OANA ALEXANDRA
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA NU Zi Învăţător - educatoare Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică PED Logică, argumentare și comunicare 10 Reusit
10 10 9.5 10 10
6 RACOLȚA-DUDAȘ I. M.
IOANA-DIANA
COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD NU Zi Filologie Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Istorie Geografie 10 Reusit
10 10 10 10
7 DANŞA LL
ALEXANDRA VANESSA
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA NU Zi Filologie Utilizator experimentat 10 10 Limba franceză Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator avansat 9.96 Reusit
9.75 9.9 9.9 9.95 10 10
8 HAITA D.D.
ALEXANDRA
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică MATE-INFO Chimie organică TEO Nivel I/II 9.95 Reusit
10 10 9.85 9.85
9 DUȘE T.A.
TRAIAN ADRIAN
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică ST-NAT Chimie organică TEO Nivel I/II 9.93 Reusit
10 10 9.8 9.8
10 GLIGOR D
ADELA MARIA
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA NU Zi Științe Sociale Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B1-B1-B2-B1-B1 Istorie Logică, argumentare și comunicare 9.93 Reusit
10 10 9.8 9.8
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte