Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL BIHOR
Data ultimei actualizări: 13.07.2017 14:00

JUDEŢUL BIHOR
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare după medie

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui, prenume
Unitatea de învăţământ Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 BOLBOACĂ S
BOGDAN
LICEUL DE ARTE ORADEA NU Zi Arte plastice și decorative Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B1-B2-B2-B2-B2 Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator experimentat 10 Reusit
10 10 10 10
2 COTRĂU IC
IOANA DARIA
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA NU Zi Filologie Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Istorie Logică, argumentare și comunicare 10 Reusit
10 10 10 10
3 FLORIAN NI
CARLA NARCISA
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 9.9 10 10 Limba engleză Matematică MATE-INFO Informatică MI C/C++ 10 Reusit
10 10 10 10
4 LAZĂR F.C.
MĂDĂLINA ELENA
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică ST-NAT Chimie organică TEO Nivel I/II 10 Reusit
10 10 10 10
5 MĂRCUŢ N
CRISTINA MARIA
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA NU Zi Filologie Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Istorie Logică, argumentare și comunicare 10 Reusit
10 10 10 10
6 MIHEŞ AD
DIANA MARIA
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA NU Zi Filologie Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator experimentat 10 Reusit
10 10 10 10
7 MIŞCOV R.M.
ANDREEA MIRUNA
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană 10 Reusit
10 10 10 10
8 PANC IA
ȘTEFANIA ADRIANA
COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B2-B1-B2-B2-B2 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator nivel mediu 10 Reusit
10 10 10 10
9 ȘIȘCA V
ALEXANDRA CRISTINA
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B1-B1-B2-B2-B2 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană 10 Reusit
10 10 10 10
10 VANCEA O.T.
ANDREEA-ALEXANDRA
LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD NU Zi Filologie Utilizator experimentat 10 10 Limba franceză Istorie Geografie Utilizator experimentat 9.98 Reusit
10 10 9.95 9.95
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte