Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2018  >>  Rapoarte  >>  Lista rapoartelor pentru JUDEŢUL MURES  >>  Lista unităților
Data ultimei actualizări: 19.07.2018 10:00

COLEGIUL NAȚIONAL "UNIREA" TÎRGU MUREȘ
TÂRGU MUREŞ, JUDEŢUL MURES
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2018
Sortare după medie

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui, prenume
Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 SERMĂȘAN HM
HORAȚIU DANIEL
NU Zi Științe Sociale Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Istorie Geografie Utilizator avansat 9.93 Reusit
9.8 9.8 10 10
2 ILIEȘ F
ANDREEA DENISA
NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator experimentat 9.85 Reusit
9.55 9.55 10 10
3 COTOI SM
ANDREEA
NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 9.5 9.35 9.35 Limba engleză Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator experimentat 9.78 Reusit
10 10 9.6 10 10
4 MOLDOVAN I
RAUL OVIDIU
NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 9.85 9.85 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Informatică MI C/C++ Utilizator experimentat 9.78 Reusit
10 10 9.35 9.5 9.5
5 STAVILĂ AI
RADU ADRIAN
NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 9.65 9.65 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Informatică MI C/C++ Utilizator experimentat 9.78 Reusit
9.85 9.85 9.85 9.85
6 MAROSCHER RV
SERGIU
NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică ST-NAT Chimie organică TEO Nivel I/II Utilizator experimentat 9.76 Reusit
10 10 9.3 9.3
7 DUMITRU CL
FLAVIA
NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 9.65 9.65 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator experimentat 9.71 Reusit
10 10 9.45 9.5 9.5
8 MERDARIU MD
ANDREEA
NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 9.4 9.4 Limba engleză Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator avansat 9.7 Reusit
9.85 9.85 9.85 9.85
9 MOLDOVAN E
CEZARA ANCA DENISA
NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 9.65 9.65 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator avansat 9.7 Reusit
9.65 9.65 9.8 9.8
10 VASU OR
ANDRA LUISA
NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 9.45 9.45 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică ST-NAT Biologie vegetală și animală Utilizator experimentat 9.68 Reusit
9.9 9.9 9.7 9.7
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte