Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2017  >>  Tipul de sortare
Data ultimei actualizări: 13.07.2017 14:00

Lista candidaţilor din toată ţara
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2017
Sortare după medie

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui, prenume
Unitatea de învăţământ Judeţul Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
1 AELENEI LD
ROXANA ELENA
Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" B NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică MATE-INFO Informatică MI C/C++ 10 Reusit
10 10 9.7 10 10
2 ANGHEL DV
MARIA-EMILIA DRAGOMIRA
Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" B NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba franceză Matematică MATE-INFO Chimie organică TEO Nivel I/II 10 Reusit
10 10 10 10
3 ANTONESCU C
RALUCA
COLEGIUL NAȚIONAL "ION C. BRĂTIANU" PITEȘTI AG NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Fizică TEO 10 Reusit
9.9 10 10 10 10
4 ARION N
FELICIA-MANUELA
COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI VN NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică ST-NAT Biologie vegetală și animală Utilizator experimentat 10 Reusit
10 10 10 10
5 BĂDULESCU A
MARIA-ILINCA
Colegiul Naţional "Sfântul Sava" B NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică MATE-INFO Fizică TEO 10 Reusit
10 10 10 10
6 BERELE I
GHEORGHIȚA DENISA
LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI GJ NU Zi Filologie Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B1-B2-B2-B2-B2 Istorie Geografie Utilizator nivel mediu 10 Reusit
9.75 10 10 10 10
7 BIRIŞ G.I.
OANA - NARCISA
COLEGIUL NAȚIONAL "SIMION BĂRNUȚIU" ȘIMLEU SILVANIEI SJ NU Zi Tehnician în activități economice Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B2-A2-B1-B2-B2 Matematică TEHN Geografie Utilizator experimentat 10 Reusit
10 10 10 10
8 BLEOTU RD
IOANA
Colegiul Naţional "Gheorghe Lazăr" B NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică ST-NAT Chimie organică TEO Nivel I/II Utilizator experimentat 10 Reusit
10 10 10 10
9 BOCANICIU Z
IULIA
COLEGIUL NAȚIONAL "DECEBAL" DEVA HD NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 10 10 Limba engleză Matematică ST-NAT Chimie organică TEO Nivel I/II Utilizator experimentat 10 Reusit
10 10 10 10
10 BOGHIAN V
PAULA-CLAUDIA
COLEGIUL NAŢIONAL "COSTACHE NEGRUZZI", IAŞI IS NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 9.7 10 10 Limba germană modernă Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator avansat 10 Reusit
10 10 9.6 10 10
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte