Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2018  >>  Tipul de sortare
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 10:00

Lista candidaţilor din toată ţara
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2018
Sortare după medie

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui, prenume
Unitatea de învăţământ Judeţul Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
78371 GHELTOFAN S.G.
TEODORA
LICEUL TEORETIC "J.L.CALDERON" MUN.TIMISOARA TM NU Zi Filologie Utilizator experimentat 6.3 6.3 Limba italiană A2-B1-B1-A2-A2 Istorie Geografie Utilizator incepator 6.41 Reusit
5.15 5.15 7.8 7.8
78372 GHEORGHE MG
NARCISA GEORGIANA
LICEUL TEORETIC COSTEȘTI AG NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 6.6 6.6 Limba engleză B1-A2-B2-B1-B1 Matematică ST-NAT Biologie vegetală și animală Utilizator nivel mediu 6.41 Reusit
5.3 5.3 7.35 7.35
78373 GHERMAN E.
ANDRA
COLEGIUL NAȚIONAL DE ARTĂ "OCTAV BĂNCILĂ", IAŞI IS NU Zi Arta actorului Utilizator experimentat 8.15 8.15 Limba engleză B2-A2-A2-B2-B2 Istorie Geografie Utilizator incepator 6.41 Reusit
5.3 5.3 5.8 5.8
78374 GLIGA VO
LAURENŢIU OVIDIU
LICEUL TEHNOLOGIC "LUCIAN BLAGA" REGHIN MS NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 5.85 5.85 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator avansat 6.41 Reusit
5.2 5.2 8.2 8.2
78375 GODENY V
CRISTIAN VASILE
COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SATU MARE SM NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 5.25 5.25 Limba engleză B1-B1-B2-B1-B1 Matematică ST-NAT Informatică SN C/C++ Utilizator avansat 6.41 Reusit
8.3 8.3 5.7 5.7
78376 GODIN I.
MICHAELA
Liceul Teoretic "C-tin Brâncoveanu" B DA Zi Științe Sociale Utilizator nivel mediu 6.05 6.05 Limba engleză A2-B2-A2-A2-A2 Istorie Logică, argumentare și comunicare 6.41 Reusit
5.3 5.3 7.9 7.9
78377 GOLIA C.
TEODOR
Colegiul Național ”Victor Babeș” B DA Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 5 5 Limba engleză Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator nivel mediu 6.41 Reusit
7.3 7.3 6.95 6.95
78378 GOREA G.S
CIPRIAN-ANDREI
COLEGIUL "ALEXANDRU CEL BUN" GURA HUMORULUI SV NU Zi Tehnician în turism Utilizator avansat 5.95 5.95 Limba engleză B1-B1-B1-B2-B2 Matematică TEHN Geografie 6.41 Reusit
6.7 6.7 6.6 6.6
78379 GORGAN V
GEORGE-VASILE
COLEGIUL TEHNIC "ALESANDRU PAPIU ILARIAN" ZALĂU SJ NU Zi Tehnician în automatizări Utilizator experimentat 7.05 7.05 Limba engleză A2-B1-B1-B2-B2 Matematică TEHN Biologie vegetală și animală Utilizator avansat 6.41 Reusit
5.35 5.35 6.85 6.85
78380 GOSAV G.
ALEXANDRA-ELENA
COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" ONEŞTI BC NU Zi Tehnician ecolog și protecția calității mediului Utilizator avansat 7.35 7.35 Limba engleză A2-A2--A1-A1 Matematică TEHN Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană 6.41 Reusit
5.3 5.3 6.6 6.6
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte