Vizualizare rapoarte pe judeţ Vizualizare rapoarte pe ţară Căutare după nume
 




 
  Portal SEI  >>  Bacalaureat 2018  >>  Tipul de sortare
Data ultimei actualizări: 09.07.2018 10:00

Lista candidaţilor din toată ţara
Lista candidaţilor la examenul de Bacalaureat 2018
Sortare după medie

Nr.
crt.
Nume, iniţiala
tatălui, prenume
Unitatea de învăţământ Judeţul Promotie
anterioară
Forma
învăţământ
Specializare Limba şi literatura română Limba şi literatura maternă Limba modernă
studiată -
competenţe
Nota Disciplina obligatorie a
profilului - scris
Disciplina la alegere -
scris
Competenţe
digitale
Media Rezultatul
final
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Competenţe Scris Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
Nota Contestaţie Nota
finală
8381 CUC O.G.
GEORGE DANIEL
COLEGIUL NAȚIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA BH NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 9.1 9.1 Limba engleză Matematică MATE-INFO Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană 9.41 Reusit
9.6 9.6 9.55 9.55
8382 DABIJA V.A.
CEZARA-ELENA
Colegiul de Științe ale Naturii 'Emil Racoviță' Brașov BV NU Zi Științe Sociale Utilizator experimentat 9.15 9.15 Limba engleză B1-B2-B2-B2-B2 Istorie Logică, argumentare și comunicare 9.41 Reusit
9.7 9.7 9.4 9.4
8383 DAMIR I
DENISIA PARASCHIVA
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU", IAŞI IS NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 9.65 9.65 Limba engleză B2-B2-B2-A2-A2 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator avansat 9.41 Reusit
9.3 9.3 9.3 9.3
8384 DAN E.
DENISA - MARIA
COLEGIUL NAȚIONAL "ANDREI MUREȘANU" BISTRIȚA BN NU Zi Științe Sociale Utilizator experimentat 9.5 9.5 Limba engleză B2-B1-B2-B2-B2 Istorie Logică, argumentare și comunicare Utilizator avansat 9.41 Reusit
9.1 9.1 9.65 9.65
8385 DANCĂ M.A.
ANAMARIA-ALEXANDRA
COLEGIUL NAŢIONAL "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BRĂILA BR NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 9.25 9.25 Limba engleză B1-B1-B1-B2-B2 Matematică ST-NAT Fizică TEO Utilizator experimentat 9.41 Reusit
9.75 9.75 9.25 9.25
8386 DĂNESCU N.
MARIA
Colegiul Național ”Iulia Hașdeu” B NU Zi Filologie Utilizator experimentat 9.8 9.8 Limba engleză Istorie Sociologie Utilizator avansat 9.41 Reusit
8.8 8.8 9.65 9.65
8387 DANIEL L
SZILÁRD
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "HAM JANOS" SATU MARE SM NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 8.4 8.4 Limba maghiară (REAL) Limba engleză Matematică ST-NAT Fizică TEO 9.41 Reusit
Utilizator experimentat 10 10 9.8 9.8 9.45 9.45
8388 DĂOGARU F
ROBERT FLORIN
LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" CARACAL OT NU Zi Filologie Utilizator experimentat 8.75 8.75 Limba engleză B1-A2-A2-B1-B1 Istorie Geografie Utilizator experimentat 9.41 Reusit
9.8 9.8 9.7 9.7
8389 DARABAN D
RUBEN
Liceul Teologic Adventist "Ştefan Demetrescu" B NU Zi Matematica-Informatica Utilizator experimentat 9.5 9.5 Limba franceză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică MATE-INFO Fizică TEO Utilizator experimentat 9.41 Reusit
10 10 8.75 8.75
8390 DAVIȚOIU F.
GABRIEL
COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU GJ NU Zi Științe ale Naturii Utilizator experimentat 8.55 8.8 8.8 Limba engleză B2-B2-B2-B2-B2 Matematică ST-NAT Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie umană Utilizator experimentat 9.41 Reusit
9.65 9.65 9.5 9.8 9.8
  Bacalaureat :: Admitere :: Euro 200 :: Titularizare :: Forum :: Subiecte